Spam


Możecie zostawiać do linki do swoich opowiadań/tłumaczeń/imaginy'ów! :D

10 komentarzy:

 1. http://mask-fanfiction.blogspot.com/

  Lauren - niepozorna studentka z ambicjami. Wydawałoby się, że jest szczęśliwie zakochaną dziewczyną, przed którą rozpościera się jedynie świetlana przyszłość. Właśnie wtedy, gdy myśli, że zdobyła wszystko, czego pragnęła, jedno spotkanie odmienia jej całe życie.

  Michael - znany jako groźny członek gangu. Niewyrównane rachunki zmuszają go do sięgnięcia po drastyczne środki. Nie spodziewał się, że w ten sposób pozna kogoś, kto przejrzy go na wylot i pozna jego prawdziwą twarz, wcześniej ukrywaną nawet przed najlepszymi przyjaciółmi.

  "I pamiętaj, żeby nie ukrywać swojej twarzy pod maską."

  OdpowiedzUsuń
 2. Seria morderstw, nad którymi bezskutecznie starają się zapanować podkomisarze z wydziału zabójstw, doprowadza do paniki i mnóstwa niekontrolowanych wydarzeń w całym stanie. Podczas jednego z ataków policjantka Catia Morgan zostaje ranna, a jej życie zmienia się diametralnie. Zamieszkuje w lesie, gdzie każdego dnia walczy o przetrwanie i ucieka przed groźnymi przestępcami. Znajduje schronienie i pomoc od kogoś, od kogo za wszelką cenę pragnie się uwolnić. Kim jest i dlaczego dzicz musiała stać się jej domem?
  Zapraszam na opowiadanie o cierpieniu, śmierci, krwi, brutalności, tęsknocie, sile, odwadze, pasji, namiętności i bohaterstwie. Zapewniam emocje, wrażenia i nieoczekiwane zwroty akcji. Może Ci się spodoba;)
  A ze swojej strony mogę obiecać, że na pewno nie zostanę obojętna na Twoje opowiadanie ;) Zapraszam na rozdział pierwszy;)

  sila-jest-we-mnie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Jedna bezbronna dziewczyna. Pięciu sławnych chłopaków. Dwa różne światy lecz wspólna przeszłość.
  Co takiego może łączyć 20 -letnią studentkę prawa i słynne One Direction?
  Przedszkole? Ciocia babci kota psa sąsiada? A może jakaś młodzieńcza miłość?
  Odpowiedź na te pytania znajdziesz czytając odrobinę pokręcony pamiętnik Eve Thompson. Serdecznie zapraszam do czytania "One Night in Club". Ariana McDee.
  http://onestoryonedream.blogspot.com/

  Diana. Zazwyczaj cicha i spokojna szatynka, która stara się ogarnąć głupotę ludzi. Wyższa od swoich rówieśników, nie jakiś gigant, ale biorąc pod uwagę, że z roku na rok magicznym sposobem ludzie rodzą się niżsi, to tak wyszło. Kolor oczu jest trudny do prawidłowego zinterpretowania. Raz zielone, raz piwno-brązowe. Ach te moje problemy. Kontynuując: nastawiona aspołecznie, sarkastycznie, pesymistycznie (coraz bliżej do realizmu) dziewczyna.
  A to jest mój dziennik. Z mojego fantastycznego życia, które z każdą sekundą zajebiście się komplikuje. Nowe znajomości. Nowe przyjaźnie. Nowa miłość. Niestety wszystko to ma swoje konsekwencje. Nie jest tak kolorowo jak w bajkach. Ten świat jest pozbawiony kolorów. Rządzi w nim smutek, pesymizm i niebezpieczeństwo. Nie przedłużając..
  Jesteście ciekawi jak żyje nastolatka taka jak ja ? Zapraszam do czytania : )
  http://pesymityczny-dziennik.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Ludzie się go bali, wiedzieli jak mogą skończyć gdy z nim zadrą. Patrząc w jego oczy widzieli ciemność. Ona jako jedyna dostrzegła w nim człowieka. Niewinność, którą ukrywał przed światem. Dla innych Demon, a dla niej Anioł.
  http://special-death-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. http://harry-styles-love-in-the-rain.blogspot.com/

  Deszcz - najprościej ujmując woda w postaci kropel spadająca na ziemię. Dla innych - największa katorga i zmora, jaką świat wymyślił. Dla niego - chwila spokoju, melancholii i refleksji. Dla niej - zderzenie z czymś nowym, zakazanym i zdecydowanie odmiennym od wszystkich innych wartości, jakie dotąd poznała. Chcesz się dowiedzieć, w jaki sposób deszcz wpłynął na jej dotąd ułożone życie? Przekonaj się sam czytając FF o Harrym Stylesie w roli głównej.

  OdpowiedzUsuń
 6. "Dziewczyna przedzierała się przez tłumy ludzi zbierających się przy płonącym budynku. (...) ze łzami w oczach i rozdziawionymi ustami obserwując jak całe jej dotychczasowe życie obraca się w popiół. (...)"

  Rosie, straciła wszystko na czym jej zależało. Rodzinę, dom, na przyjaciołach też się zawiodła, teraz jest zwykłą bezdomną, śpi na ulicach. Chcesz wiedzieć jak to jest, gdy musisz włóczyć się po Londynie, szukając choć jednej dobrej duszy chętnej do pomocy? Ludzi nie obchodzi to, kim jesteś naprawdę, widzą tylko Twoją czarną skorupę. Dla niektórych mógłbyś nie istnieć. Ale są też tacy o dobrych sercach, tacy, którzy nie odmówią pomocy. Nasze Anioły. Co by było gdyby było ich więcej? Co by było gdyby Anioły spadły z Nieba? Każdy może stać się czyimś aniołem, wystarczy tylko nauczyć się prawdziwie i bezinteresownie pomagać. KOCHAĆ.

  Zapraszam do czytania!:
  last-chance-for-life.blogspot.com

  ~Ulotna.

  OdpowiedzUsuń
 7. Chciałabym Cię zaprosić na ogólny blog z opowiadaniami, jednopartami oraz pamiętnikami. Opowiadania dotyczą takich gwiazd jak One Direction, Little Mix oraz Demi Lovato.
  Spisy jednopartów :
  - One Betrayal.. - gdzie głównymi bohaterami są Jade Thirlwall oraz Zayn Malik, a dodatkowo Perrie Edwards. Jedna zdrada i dość tragiczne zakończenie. Jak jednak się zakończy historia naszej pary :)
  Chcesz się tego dowiedzieć? Wejdź na bloga, a jeżeli blog przypadnie Ci do gustu zostaw komentarz xx
  http://mysterious-tales.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. http://one-two-three-you-die.blogspot.com/

  Danielle, Harry, Josh, Taylor, Calum, Niall, Eleanor, Michael, Louis, Luke, Perrie, Liam, Ashton, Jade oraz Zayn chodzą do najbardziej znanej i polecanej szkoły w Londynie, inaczej mówiąc do London University on the Gold Street. Do tej samej placówki uczęszcza niejaka Ashley Benson, dziewczyna wyśmiewana, szykanowana i mieszana z błotem. Od zawsze była obiektem drwin i zaczepek. W 2012 roku w ostatni dzień wakacji Perrie oraz Zayn organizują imprezę na uczczenie minionych dwóch miesięcy. Za namową Jade oraz Taylor zjawia się tu również kilka innych osób a nawet..Ashley. Kilka minut przez zakończeniem 'dyskoteki' panna Benson zostaje publicznie upokorzona. Na jej głowie ląduje wielki tort, zostaje obrzucona pierzem oraz wepchnięta do basenu. Blondynka nie wytrzymuje i gdy tylko opuszcza wodę wykrzykuje każdemu to co o nim myśli. Mówi to co kumulowała w sobie od prawie trzech lat. Kilka minut później rzuca się biegiem i opuszcza posesje Malika. Staje na ulicy i na jej nieszczęście nie zauważa czarnego Land Rovera, którym przyjechał lekko spóźniony Harry oraz Niall. Dziewczyna po kilku sekundach leży przygnieciona kołami. Całe towarzystwo wpada w panikę, kilka osób już uciekło z miejsca wypadku. Louis oraz Zayn pod wpływem strachu pakują ciało blondynki do auta i z procentami we krwi jadą do lasu. Przy Tamizie cała piętnastka przyrzeka że zostanie to ich tajemnicą. Liam oraz Josh wrzucają poharatane zwłoki do lodowatej wody. Ostatni raz patrzą za siebie i wracają do swoich aut. Ashley Benson zostaje uznana za zaginioną.
  Rok później, pierwszego września odbywa się rozpoczęcie roku szkolnego. Od razu po zakończeniu dnia cała paczka przyjaciół umawia się na wypad za miasto na następny tydzień. Gdy wszystko jest ustalone Josh jako pierwszy opuszcza mur szkolny. Przechodzący przez ulice chłopak nie zauważa pędzącego ciemnego auta i zostaje potrącony. Sprawca wypadku ucieka, zostawiając bruneta samego sobie. Każdy wpada w szał. W tym samym czasie Louis, Ashton, Danielle, Taylor, Harry, Michael, Niall, Luke, Eleanor, Zayn, Calum, Jade, Liam oraz Perrie dostają anonimowego sms'a.
  "Jeśli nie chcecie by was spotkał taki los miejcie oczy i uszy szeroko otwarte. Każdy dzień może być waszym ostatnim. ~A.
  Ps. Wiem co stało się rok temu."
  Na początku każde z nich uznaje to za zwykły żart a śmierć swojego przyjaciela za zbieg okoliczności. Jednak niewyjaśnione wypadki i morderstwa przekonują nastolatków że to nie tylko zwykły zbieg wydarzeń. To walka o życie i odkrycie prawdy.

  Zapraszam, myślę że się spodoba :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Wystarczy chwila, jeden moment, a życie może obrócić się o 180 stopni. Wyszłam na imprezę jak robię to co tydzień, ale nigdy nie pomyślałabym, że może spotkać mnie takie coś, teraz wiem, że może spotkać to każdą normalną dziewczynę, jak mogłam czuć się wyjątkiem. Jednak ja miałam szczęście w postaci chłopaka o masie tatuaży.
  Zapraszam na moje opowiadanie o Niallu

  http://thisgamehasnorulesbabe.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Zapraszam!
  http://worldofgratefulgirl.blogspot.nl

  "Bo miłość przychodzi niespodziewanie. Powoli zakrada się do twojego umysłu i zanim się zorientujesz nie będziesz w stanie funkcjonować bez tej drugiej osoby oraz zdasz sobie sprawę, że jest ona dla ciebie całym światem"

  OdpowiedzUsuń